Α.Π.Ο. Θύελλα Διασταύρωσης Ραφήνας

"Θύελλα στα εύκολα, ΘΥΕΛΛΑΡΑ στα δύσκολα!!!"

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η – 16η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1-0 0-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-2 0-0
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 2-0 1-2
ΡΟΔΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1-4 0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ 0-0 1-4
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1-0 3-1
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ 0-1 0-1
ΡΕΠΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
2η – 17η Αγωνιστική
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ 0-1 0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3-2 1-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΡΟΔΟΣ 2-0 3-0
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2-1 1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 1-2 0-2
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2-1 0-0
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 4-2 0-3
ΡΕΠΟ ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
3η – 18η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1-0 0-1
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 0-0 0-1
ΡΟΔΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2-2 1-0
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-2 1-1
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 3-0 2-2
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1-1 0-0
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1-1 0-1
ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ
4η – 19η Αγωνιστική
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ 0-1 3-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΡΟΔΟΣ 1-2 1-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1-2 0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 1-2 0-3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2-0 2-2
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 2-1 2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ 1-2 1-2
ΡΕΠΟ ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ
5η – 20η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ – ΡΟΔΟΣ 3-2 1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 2-1 2-1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2-0 0-3
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 2-1 1-0
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2-4 2-0
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-0 1-2
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2-2 1-1
ΡΕΠΟ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
6η – 21η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ 0-0  0-1
ΡΟΔΟΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 2-1  0-0
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ 0-1  1-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 3-1  1-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 0-0  1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ 0-3  0-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 2-2  2-1
ΡΕΠΟ ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
7η – 22η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 1-2  0-1
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2-1  1-2
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΡΟΔΟΣ 2-2  0-1
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 3-0  2-0
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 1-1  1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 0-1  2-2
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 0-2  0-0
ΡΕΠΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
8η – 23η Αγωνιστική
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ 3-4  1-0
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1-3  1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 1-0  1-1
ΡΟΔΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ 1-2  0-2
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1-0  0-0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 1-0  1-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-2  0-3
ΡΕΠΟ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
9η – 24η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1-1  1-1
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ 0-0  0-2
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 5-1  2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 0-0  2-1
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΡΟΔΟΣ 2-2  0-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 0-0  2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 1-1  0-0
ΡΕΠΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
10η – 25η Αγωνιστική
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ 1-1  1-2
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ 0-3  0-4
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1-1  2-1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 4-3  0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-1  0-2
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 0-0  1-3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 0-0  0-0
ΡΕΠΟ ΡΟΔΟΣ
11η – 26η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ 0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 0-0
ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 3-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΡΟΔΟΣ 2-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 4-1
ΡΕΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
12η – 27η Αγωνιστική
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ 2-0
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 2-0
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-2
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1-1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 0-0
ΡΟΔΟΣ – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 2-1
ΡΕΠΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
13η – 28η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 0-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1-2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ 3-3
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 1-2
ΡΟΔΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 2-0
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ
14η – 29η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ 2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1-0
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 4-3
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 0-2
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 4-0
ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΡΟΔΟΣ 1-0
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ 1-2
ΡΕΠΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
15η – 30η Αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ 1-1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1-0
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ 1-1
ΡΟΔΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ 0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 4-1
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ – ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1-1
ΡΕΠΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Αρέσει σε %d bloggers: