Α.Π.Ο. Θύελλα Διασταύρωσης Ραφήνας

"Θύελλα στα εύκολα, ΘΥΕΛΛΑΡΑ στα δύσκολα!!!"

Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α. 2016-2017 2ος Όμιλος

1η – 12η Αγωνιστική
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1-3 0-7
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 0-5 1-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 2-6 2-7
ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 6-1 7-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 0-3 3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 11-2 2-1
2η – 13η Αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 5-0 3-0
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 4-5 0-3
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 6-0 3-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1-2 1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 5-2 11-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 3-4 4-0
3η – 14η Αγωνιστική
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 6-2 7-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 0-5 1-7
ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 0-3 0-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5-2 1-4
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2-2 1-4
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0-7 1-8
4η – 15η Αγωνιστική
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 7-3 2-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 11-0 2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ- ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 3-5 1-4
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1-7 1-6
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2-2 2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 4-2 6-3
5η – 16η Αγωνιστική
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 1-5 1-3
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 1-3 0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1-4 0-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 4-0 4-1
ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1-0 3-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 5-6 2-2
6η – 17η Αγωνιστική
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 6-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2-3
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 6-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 6-8
7η – 18η Αγωνιστική
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2-3
ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 3-4
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 3-2
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 0-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 3-5
8η – 19η Αγωνιστική
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 2-5
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 6-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 6-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 6-8
9η – 20η Αγωνιστική
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 6-1
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 4-1
ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΎΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 3-3
10η – 21η Αγωνιστική
ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 0-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 8-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 0-8
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5-6
11η – 22η Αγωνιστική
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 3-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 6-0
ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 4-5
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1-3
Αρέσει σε %d bloggers: