Α.Π.Ο. Θύελλα Διασταύρωσης Ραφήνας

"Θύελλα στα εύκολα, ΘΥΕΛΛΑΡΑ στα δύσκολα!!!"

ΠΑΙΔΕΣ (SOCCER LINK)

1η Αγωνιστική
DEREE ATHLETIC CLUB – ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C. 5-0
ATLANTIS F.C. ACADEMY 1 – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2-1
JUVENTUS ATHENS ACADEMY 1 – ΑΚΑΔ.COERVER 3-1
ΜΙΝΩΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑ 0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – Ο.Φ.ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 – JUVENTUS ATHENS ACADEMY 2 0-1
ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
2η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0-5
Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 2-1
JUVENTUS ATHENS ACADEMY  2 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 7-2
Ο.Φ.ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ 3-2
ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 4-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 – ATLANTIS F.C. ACADEMY
ΑΚΑΔ.COERVER – DEREE ATHLETIC CLUB
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΙΝΩΑΣ ARSENAL A.F.C.
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – JUVENTUS ATHENS ACADEMY 1 1-3
3η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2  1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – JUVENTUS ATHENS 2  0-3
ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ  0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΔΙΑΣ ARSENAL F.C.  4-3
ATLANTIS F.C. ACADEMY – ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  2-5
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 – ΑΚΑΔ. COERVER  2-1
ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2  4-2
DEREE ATHLETIC CLUB – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  4-2
JUVENTUS ATHENS 1 – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  3-1
4η Αγωνιστική 
JUVENTUS ATHENS 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ  6-1
ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ  6-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ATLANTIS F.C.ACADEMY  3-0
ΑΚΑΔ.COERVER – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2  6-1
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C.  2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2  0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 – JUVENTUS ATHENS 1  1-6
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – DEREE ATHLETIC CLUB  2-5
5η Αγωνιστική 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ  0-0
JUVENTUS ATHENS 2 – ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C.  3-2
ATLANTIS F.C.ACADEMY – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2  2-7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΚΑΔ.COERVER  1-4
ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ  1-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  2-4
JUVENTUS ATHENS 1 – ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  3-2
DEREE ATHLETIC CLUB – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2  3-0
6η Αγωνιστική 
ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  0-4
ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – ATLANTIS F.C.ACADEMY  3-0
ΑΚΑΔ.COERVER – JUVENTUS ATHENS 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C.
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ  4-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – JUVENTUS ATHENS 1  1-1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – DEREE ATHLETIC CLUB
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2  0-3
7η Αγωνιστική 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ATLANTIS F.C.ACADEMY  2-0
ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΑΚΑΔ.COERVER  1-6
ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ  0-5
JUVENTUS ATHENS 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  0-3
JUVENTUS ATHENS 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2  1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  0-3
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ  3-3
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2  3-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 – ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  5-1
8η Αγωνιστική 
ΑΚΑΔ.COERVER – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  2-0
ATLANTIS F.C.ACADEMY – ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C.  
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C.  4-0
ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – JUVENTUS ATHENS 1  0-1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – JUVENTUS ATHENS 2  4-7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ  0-0 
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ  
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2  2-2
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2  
9η Αγωνιστική 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C.
ΑΚΑΔ.COERVER – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
JUVENTUS ATHENS 1 – ATLANTIS F.C.ACADEMY
ΔΙΑΣ ARSENAL F.C. – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ – ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
JUVENTUS ATHENS 2 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
10η Αγωνιστική 
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C. – JUVENTUS ATHENS 1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΚΑΔ.COERVER
ATLANTIS F.C.ACADEMY – Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 – ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C.
ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – JUVENTUS ATHENS 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
11 Αγωνιστική 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – JUVENTUS ATHENS 1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ – ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C.
ΑΚΑΔ.COERVER – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 – ATLANTIS F.C.ACADEMY
ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
JUVENTUS ATHENS 2 – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
12 Αγωνιστική 
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
JUVENTUS ATHENS 1 – Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΚΑΔ.COERVER
ATLANTIS F.C.ACADEMY – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C.
ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – JUVENTUS ATHENS 2
13 Αγωνιστική 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 – JUVENTUS ATHENS 1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C.
ΑΚΑΔ.COERVER – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ATLANTIS F.C.ACADEMY
ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
JUVENTUS ATHENS 2 – ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
14 Αγωνιστική 
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
JUVENTUS ATHENS 1 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΑΚΑΔ.COERVER
ATLANTIS F.C.ACADEMY – JUVENTUS ATHENS 2
ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C.
15 Αγωνιστική 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 – ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – JUVENTUS ATHENS 1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
JUVENTUS ATHENS 2 – ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C.
ΑΚΑΔ.COERVER – ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C. – ATLANTIS F.C.ACADEMY
16 Αγωνιστική 
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
JUVENTUS ATHENS 1 – JUVENTUS ATHENS 2
ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C. – ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C.
ATLANTIS F.C.ACADEMY – ΑΚΑΔ.COERVER
17 Αγωνιστική 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2
ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
JUVENTUS ATHENS 2 – Α.Σ.Κ ΝΤΕΡΗ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΙΑΣ ARSENAL A.F.C. – JUVENTUS ATHENS 1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ATLANTIS F.C.ACADEMY
ΑΚΑΔ.COERVER – ΑΤΡΕΑΣ ARSENAL A.F.C.
Αρέσει σε %d bloggers: