Λόγω διακοπής του πρωταθλήματος (Γ Εθνική/4ος Όμιλος), Τριγλία και Θύελλα αναμετρήθηκαν σε φιλικό αγώνα στο γήπεδο της Ραφήνας.

Στο α’ ημίχρονο η Τρίγλια προηγείται με 2-0. Το πρώτο γκολ πέτυχε ο Κότσι στο 18′ έπειτα από λάθος του Κατσούλη που πήγε να τριπλάρει επιθετικό της Τρίγλιας μέσα στη περιοχή του και έχασε τη μπάλα και το δεύτερο γκολ, με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι ο Καλογιάννης, ενω η Τρίγλια έχασε την ευκαιρία να πετύχει και τρίτο γκολ , όταν σε εκτέλεση πέναλτι , ο Κότσι έστειλε τη μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Κατσούλη.

Τρίγλια : Ηλιάδης, Καμβύσης, Τσάγκαρης, Μακρής Μπιταξής. Καρβουνίδης, Κότσι, Παπασάββας, Τζεβάς Καλογιάννης Παπαδόπουλος (42′ Μάργαρης)

Αναπληρωματικοί (χρησιμοποιήθηκαν στο β’ ημίχρονο) : Βατίστας, Κοτσαλάς, Νικολόπουλος, Τριφιάτης, Τσακιργιάννης

Θύελλα Ραφήνας : Κατσούλης, Γκίκας , Στάφα, Φύτρος , Αράπης, Ντόσκας, Ανδρεαδάκης, Μαστρογιάννης, Χαρακτίδης, Βαζέχα, Ζέκιο

Αναπληρωματικοί (χρησιμοποιήθηκαν στο β’ ημίχρονο) Γεωργιάδης, Κούνας, Μποτης, Πάντος